2018-03-02 15:16:36

ELIMINACJE GMINNE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ GOLCZEWO 2018 ROZSTRZYGNIĘTE

Dnia 02.03.2018r. w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Eliminacje te  poprzedzone były eliminacjami środowiskowymi, w których wzięło udział (łącznie w dwóch grupach wiekowych) 82 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej i Golczewie oraz Gimnazjum w Golczewie. Do eliminacji gminnych zakwalifikowało się 15 uczestników:  z grupy I - 10  i z  grupy II - 5. Zawodnicy  rozwiązywali  test składający się z 30 pytań. Po dokonaniu oceny do eliminacji powiatowych, które odbędą się 22.03.2018r. w Kamieniu Pomorskim, zakwalifikowali się następujący uczestnicy:

I grupa  (kl. I-VI szkoły podstawowej)

1. Solecki Kacper                  SP Wysoka Kamieńska
  2. Przygodzka Oliwia            SP Wysoka Kamieńska
  3. Hołub Wiktoria                  SP Golczewo

II grupa  (kl. VII, VIII szkoły podstawowej i II, III gimnazjum)

1.  Wyka Agata                 kl. VII  SP Golczewo
  2. Typek Gracjan              kl. VII  SP Wysoka Kamieńska
  3. Wypych Anna               kl. VII  SP Golczewo

Wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk Burmistrza Golczewa - p. Lecha Ferdynusa oraz Prezesa Zarządu Miejsko - Gminnego OSP - dh Michała Opowicza dyplomy oraz nagrody pocieszenia, a zdobywcy pierwszych trzech miejsc nagrody rzeczowe. Nagrodę specjalną dla najmłodszego uczestnika ufundowała p. dyrektor ZSP w Golczewie - Aldona Kaczmarek zaś dla najmłodszej uczestniczki - Prezes OSP w Golczewie
- dh Stanisław Szymanek.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach tego turnieju, a wszystkich chętnych już dziś zapraszamy do udziału
w kolejnych edycjach OTWP.

współorganizator  Beata Piotrowska