2011-10-17 20:54:17

DZIEŃ SENIORA

15 października 2011r. uroczyście obchodzono Dzień Seniora. Emeryci, renciści i zaproszeni goście spotkali się w świetlicy Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie, by spędzić ze sobą miłe chwile. Wszystkich zebranych powitała przewodnicząca Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Koła Terenowego w Golczewie pani Marianna Mikołajczak. Życzenia wraz z bukietami kwiatów z okazji Dnia Seniora złożyli zaproszeni goście. Przedstawicielki Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej wręczyły każdemu Seniorowi słodkie upominki w postaci czekolady.
Uczniowie naszej szkoły uważają udział w uroczystości za tradycję. Wyrazy wdzięczności za trudy wychowania wyrażają w postaci występów oraz przygotowanych niespodzianek. W tym roku podczas zajęć koła techniczno-komputerowego (opiekun Urszula Szukalska)  zostały wykonane jeże z materiałów przyrodniczych (orzech, kukurydza) a kolce z makaronu. Prezenty wzbudziły duże zainteresowanie a co najważniejsze uśmiech na twarzach uczestników spotkania. W latach ubiegłych były: stroiki, serwetki, kwiaty z bibuły, kwiaty z papieru, aniołki z masy solnej, świeczniki.
Do naszych drogich Seniorów, wciąż młodych duchem, kierujemy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, szczęścia w gronie najbliższych i jeszcze wielu udanych zabaw.

Urszula Szukalska
Elżbieta Kulesza
 

GALERIA