2018-11-13 08:31:54

Bal Wszystkich Świętych

W wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych, kolejny już raz bawiliśmy się podczas balu świętych. Uczniowie naszej szkoły przebrali się za postaci świętych i przy radosnej muzyce radośnie spędzali czas. Były zabawy, gry zespołowe i tańce. Wśród wszystkich uczestników najciekawiej przebrani zostali nagrodzeni.

I miejsce za kostium św. Stanisława Kostki zdobył  Szymon Bonecki z kl. II b, II miejsce Oliwier Jakubowski z przedszkola za przebranie Jana Pawła II, natomiast III miejsce przypadło Oliwii Kwiatkowskiej z kl. I b, która przebrała się za św. Elżbietę.

Animacja zabaw była prowadzona przez panią Danutę Grzejszczak  we współpracy z panią Elżbietą Kuleszą. Duży udział w zabawie mieli Kacper i Piotr, którzy zajmowali się nagłośnieniem.

Dzieci trochę zmęczone, jak to po balu, ale zadowolone, bo każdy święty chodzi uśmiechnięty.