2018-11-13 08:39:36

My dla NIEPODLEGŁEJ

Chcąc uświetnić setną rocznicę odzyskania niepodległości prze Polskę uczniowie i nauczyciele naszej szkoły przygotowali szereg wydarzeń o tematyce patriotycznej.

W piątek 9. listopada br. w świetlicy szkolnej mogliśmy podziwiać montaż słowno – muzyczny pt.: „Wolność – kocham i rozumiem”. Na korytarzach szkoły zagościły wystawy konkursowe prac plastycznych nawiązujących  do Święta Niepodległości. W klasach przygotowano tematyczne gazetki ścienne.

Zwieńczeniem świętowania, o godz. 11:11 było wspólne odśpiewanie hymnu państwowego.

Z pieśnią na ustach, biało – czerwonymi kotylionami na piersi i uśmiechem na twarzy uczciliśmy  STO LAT NIEPODLEGŁEJ.

Agnieszka Katowicz-Stróż