2018-12-09 19:33:40

Hej kolęda, kolęda!

Dbając o tradycje związane ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, członkowie Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Koła Terenowego w Golczewie zorganizowali spotkanie opłatkowe. Na uroczystość zaproszeni zostali: Burmistrz Golczewa pan Maciej Zieliński, ksiądz proboszcz Jacek Fabisiak, dyrektor naszej szkoły pan Mariusz Michalik oraz zaprzyjaźnione osoby koła w Gostyniu. Od wielu lat nasza szkoła współpracuje ze związkiem i włącza się w organizację spotkań. W tym roku ten dzień uświetniony został koncertem gitarowym uczniów. Swój talent, w świątecznym repertuarze, zaprezentowali: Julia Matczak, Julia Woźniak, Oliwia Buczak, Sebastian Gil, Kacper Nakoneczny, Hanna Dziewulska, Rozalia Forgiel, Agata Wyka i Igor Szukalski. Mogliśmy posłuchać także gry na flecie w wykonaniu naszej absolwentki Weroniki Nadzikiewicz.