2019-03-26 13:22:38

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Fraszka"

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do X Edycji Konkursu „Fraszka” organizowanego przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i kultury Regionalnej „Pokolenie”.
Do konkursu przystąpiło 14 uczniów Szkoły Podstawowej im. Bolesława chrobrego chcących sprawdzić swoja wiedzę ze znajomości literatury, nauki o literaturze i nauki o języku. Opiekunem i realizatorem konkursu na terenie naszej szkoły była p. Beata Germanowicz.
Po otrzymaniu wyników okazało się, że uczennice Karolina Kurczak z kl. VIIb i Maria cieloch z kl. VIb otrzymały bardzo dobry wynik (30 pkt), zaś uczniowie: Oskar Hałuszko z kl.VIIb, Hanna Dziewulska z kl.VIIb, Martyna Pietrzak z kl.VIIb, Oliwia Buczak z kl.Vb, Maja Wereszczyńska z kl.VIb, Sebastian Gil z kl.Vb, Wiktoria Grabowska z kl.VIb, Hołub Wiktoria z kl. Vc, Małgorzata Sarosiek z kl.VIb otrzymali wyróżnienia.

Serdecznie gratulujemy!