2019-06-04 11:12:39

Wystawa chemiczna

W dniach 28.05.19 – 10.06.19 r. z okazji Dnia Chemii w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie zorganizowana została ekspozycja prac poświęcona chemii. Na wystawie zostały zaprezentowane najciekawsze prace wykonane przez uczniów naszej szkoły.

            Na ekspozycji można było zobaczyć kolorowe i ciekawe książki o chemii, oryginalne układy okresowe pierwiastków, gry edukacjne, takie jak Domino i Memory chemiczne. Dopełnieniem wystawy były kolorowe dekoracje przedstawiające modele związków chemicznych.  A całą wstawę „nadzorowały” makiety szalonych chemików.

Pomimo dużego wkładu pracy uczniowie odczuwali satysfakcję z efektów końcowych swych dokonań. Wykonane prace będą bardzo pomocne dla uczniów, posłużą w dalszej edukacji wszystkich uczniów, jak i umilą oraz urozmaicą przyszłe zajęcia lekcyjne z chemii.

            Ekspozycja prac wzbudziła niemałe zainteresowanie wśród szkolnej młodzieży. Możność oglądania własnych prac na wystawie, zestawienie ich z pracami innych dzieci jest bodźcem do dalszego wysiłku, daje poczucie wartości i stanowi zachętę do dalszej pracy.


GALERIA