2019-12-06 22:18:46

Mikołajki

Mikołajki w naszej szkole to czas obdarowywania słodkościami. Każdy uczeń otrzymał dzisiaj z rąk szkolnego Mikołaja cukierki. Jak co roku Samorząd Uczniowski zorganizował i przeprowadził działania. Uczniowie działający w na rzecz uczniów naszej szkoły ubrani w barwy Mikołaja wyruszyli ze słodkim poczęstunkiem do dzieci w przedszkolu i wszystkich szkolnych klas.

Mieliśmy także gości. Dzieci w przedszkolu i w klasach zerowych odwiedził Burmistrz Golczewa pan Maciej Zieliński oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Golczewie pan Grzegorz Chłopek przynosząc słodkie prezenty.

Wielką niespodzianką była także wizyta Mikołaja za oknami. Śniegu nie ma, więc przyjechał do nas zaprzęgiem konnym. Dziękujemy panu Pawłowi Grasiowi i panu Andrzejowi Słuszczakowi za uświetnienie tego dnia. Ho, ho, ho…