2019-12-10 19:30:42

Puchar w Mistrzostwach Powiatu Kamieńskiego w Piłce Siatkowej

I miejsce dziewcząt i chłopców!

10 grudnia br. w Dziwnowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Piłce Siatkowej. Nasi uczniowie pokonali wszystkie drużyny i zdobyli I miejsce oraz puchar Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2019/2020 w kategorii chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Marcin Krukowski, Filip Pabianek, Marek Wawrzyński, Oskar Hałuszko, Adam Chłopek, Kacper Nakoneczny, Piotr Krukowski i Tobiasz Maciejewski.

Chłopcy odnieśli taki sam sukces, jak dziewczęta z naszej szkoły. W czwartek 5 grudnia wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu Kamieńskiego w Piłce Siatkowej dziewcząt. W turnieju rywalizowało sześć drużyn: z Kamienia Pomorskiego, Stuchowa, Golczewa, Międzyzdrojów, Wysokiej Kamieńskiej i Dziwnowa. Nasze „Złotka” wygrały wszystkie swoje spotkania. Medal wywalczyły: Nikola Kapusta, Maria Cieloch, Maja Małecka, Maja Wereszczyńska, Martyna Guga, Klaudia Pustelnik, Martyna Mucha, Nikola Jędrzejewska, Urszula Oleksiewicz, Hanna Dziewulska, Klaudia Król, Amelia Pietryniak. Opiekunami drużyn są: Mirosław Kołodziej (trener chłopców) i Tomasz Bartniczuk (trener dziewcząt).

Obie drużyny wykazały się niezwykłą wolą walki, determinacją i ambicją, co zaowocowało zdobyciem najwyższej lokaty Mistrzostwach Powiatu Kamieńskiego w Piłce Siatkowej. Jesteśmy nie do pokonania! Brawo!