2019-12-18 15:33:40

Duża paka dla zwierzaka

W ramach akcji „Razem na Święta” ogłoszonej przez Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego Samorząd Uczniowski naszej szkoły ogłosił zbiórkę karmy i akcesoriów niezbędnych zwierzętom przebywającym w Komunalnym Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach.
18 grudnia członkowie Samorządu Uczniowskiego pod opieką pani Elżbiety Kuleszy udali się do schroniska, aby na ręce kierownika pana Marcina Bednarczyka przekazać to, co udało się zebrać w ciągu ostatnich kilku tygodni.
Akcja „Duża paka dla zwierzaka” przeprowadzona w naszej szkole miała na celu wsparcie działalności gminnego schroniska, ale przede wszystkim kształtowanie u uczniów postawy przyjaciela zwierząt oraz uwrażliwienie ich na los zwierząt przebywających w schronisku. Zbiórkę zorganizowały panie Elżbieta Kulesza, Beata Piotrowska oraz Danuta Grzejszczak.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zorganizowaną akcję charytatywną.