2019-12-20 21:57:56

Klasowe spotkania wiglijne

Święta Bożego Narodzenia to czas, na który czekamy z niecierpliwością przez cały rok. Przygotowania, spotkania z rodziną, dzielenie się opłatkiem, życzenia, kolędy  i  ten najbardziej magiczny dzień w roku – Wigilia.
Chcąc kultywować ten piękny polski zwyczaj w ostatnim dniu nauki przed świąteczną przerwą, 20 grudnia wszyscy uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami podczas klasowych Wigilii. Ten dzień rozpoczęliśmy uroczystym apelem, podczas którego Dyrektor Pan Mariusz Michalik złożył wszystkim życzenia świąteczne. Była to również okazja do złożenia podziękowań członkom szkolnego chóru oraz nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie Koncertu Bożonarodzeniowiego. Po krótkim apelu wszyscy rozeszli się do klas. Był opłatek, barszcz z uszkami, pierogi, ryba, wigilijne wypieki, śpiewanie kolęd i prezenty pod choinką.