2020-01-20 14:03:43

Konkurs na "Najładniejszą kartkę świąteczną" ROZSTRZYGNIĘTY!

Konkurs na „Najładniejszą kartkę świąteczną”  ROZSTRZYGNIĘTY!

Grudniowe oczekiwanie na Boże Narodzenie podkreślił konkurs polegający na własnoręcznym przygotowaniu kartki świątecznej. W konkursie uczestniczyło 39 osób.

Jury przyznało nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach: klasy 1-3 oraz 4-8. Zdecydowanie więcej prac złożyły dzieci z klas 1-3. Wyniki prezentują się następująco:

KATEGORIA KLAS 1-3

I MIEJSCE- ALICJA ADAMOWICZ Z KL.2A

MARTYNA PAZDZIOR Z KL.1 B

II MIEJSCE- KALINA ADAMOWICZ Z KL.1A

III MIEJSCE MARTYNA KAMIŃSKA Z KL.2 B

WYRÓŻNIENIA: BARTEK ŻYNGIEL Z KL.1A, SZYMON BONECKI Z KL.2B, OLIWIA JANISZEWSKA Z KL.2A, EMILIA PIETRYNIAK Z KL.2B, ANASTAZJA KOŁOSOWSKA Z KL.2A

KATEGORIA KLAS 4-8

I MIEJSCE- KAROLINA KURCZAK Z KL.8B

II MIEJSCE- JULIA KOLEC Z KL.5A

III MIEJSCE- MACIEJ CEBULSKI Z KL.5B

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI :

MARTYNA FURMANEK Z KL.5B, OLA KAWECKA Z KL.5B, AMELIA MAZUR Z KL.5C

Wszyscy wyróżnieni otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe. Organizatorkami konkursu  były panie: Danuta Grzejszczak oraz Elżbieta Kulesza. Zaprezentowane kartki były bardzo ładne. Część z nich została wręczona w DPS a kilka zostało  przekazanych  do Kenii dla dzieci adoptowanych na odległość.