2020-01-23 11:37:12

Dziewczęta z naszej szkoły najlepsze w powiatowych zawodach w piłce ręcznej dziewcząt

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Dziwnowie 22 stycznia odbyły się powiatowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt. W rozgrywkach uczestniczyło 6 szkół z Dziwnowa, Świerzna, Wysokiej Kamieńskiej, dwie szkoły z Kamienia Pomorskiego oraz Golczewa. Po rozegraniu piętnastu meczów (każdy z każdym) pierwsze miejsce zajęły uczennice naszej szkoły. Wygrały cztery mecze i jeden zakończyły remisem. Uzyskały również awans do rozgrywek regionalnych. Drużyna Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie wystąpiła w składzie: Plucińska Zofia, Pietryniak Amelia, Dziewulska Hanna, Król Klaudia, Nowak Klaudia, Witkowska Wiktoria, Ziółkowska Martyna, Kapusta Nikola, Pustelnik Klaudia, Cieloch Maria, Guga Martyna, Małecka Maja, Mucha Martyna i Wereszczyńska Maja. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!