2020-04-22 13:58:56

Światowy Dzień Ziemi

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Wielokrotnie w naszej szkole organizowaliśmy akcje, których głównym celem było promowanie postaw proekologicznych wśród Uczniów. Chcemy przez takie działania uświadomić dzieci, jak kruchy jest ekosystem naszej planety. Prosimy pamiętać, że będąc w domu podczas nauki zdalnej, zawsze możemy przyczynić się do dbałości o ekologię.

Nie możemy podziwiać ekspozycji przygotowanej w szkole przez uczniów klas szóstych, ale za to możemy obejrzeć ją na naszej stronie. Wystawa przedstawia Układ Słoneczny. Prace projektowe dzieci określają ich wizje Wszechświata. Wytwory plastyczne są nie tylko imponujące, ale zmuszają nas do refleksji nad przyszłym losem naszej planety.