2020-05-29 13:41:04

Udział uczniów z ZSP w Golczewie w Konkursie "O Ziemię dba się tu-nie tylko w jej dniu"

Udział uczniów z ZSP w Golczewie w Konkursie „ O Ziemię dba się tu –nie tylko w jej dniu”

Konkurs został  zorganizowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Wodociągów w Szczecinie. Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej lub multimedialnej na temat ochrony naszej planety. Szkołę Podstawową w Golczewie reprezentowało siedmioro uczniów:

Julia Kolec- kl.5a, Gabriela Kolasińska z kl.5b, Maciej Cebulski z kl.5b, Oskar Hałuszko z kl.8b, Wiktoria Witkowska z kl.8a, Martyna Pietrzak z kl.8b, Karolina Kurczak zkl.8b. Wykonane prace to dwie prezentacje multimedialne- Oskara i Macieja oraz pięć plakatów.

Nasza szkoła pierwszy raz wzięła udział w tym konkursie. Niestety nie udało się otrzymać wyróżnień . Być może w przyszłych edycjach powiedzie się lepiej, czego życzę naszym kreatywnym uczniom.

Danuta Grzejszczak