2020-06-26 13:47:14
Koniec roku szkolnego 2019/2020
Osoby wyróżniające się w klasach I-III
w roku szkolnym 2019/2020
1a
- Adamowicz Kalina
- Aftewicz Anna
- Żyngiel Bartosz
- Kurzyk Jutyna
1b
- Adamowicz Adam
- Andziulewicz Artur
- Beck Adam
- Belewski Oskar
- Chłopek Aleksandra
- Paździor Martyna
- Szymanowski Mikołaj
- Urbanowicz Witold
- Walento Wojciech
- Zieliński Mieczysław
2a
- Adamowicz Alicja
- Janiszewska Oliwia
- Jankowski Jakub
- Michel Lena
- Paluch Szymon
- Szymanek Mateusz
- Warwas Anna
- Kozłowski-Stępień Mikołaj
- Nadzikiewicz Jan
2b
- Bonecki Szymon
- Jaworski Kacper
- Kaczyńska Hanna
- Kwiatkowska Oliwia
- Kawka Michał
- Kobyła Maja
- Odrzywolska Julia
- Stańczyk Oliwia
- Tokarczyk Antoni
- Wereszczyńska Anna
3a
- Gawrońska Amelia
- Gruda Oliwier Jan
- Kluska Jakub Adam
- Przybylska Hanna
- Zieliński Roman
3b
- Kozioł Antonina
- Leus Michał
- Podlewski Miłosz
- Popek Oliwier
- Siembieda Jan
- Skaza Wojciech
- Wiśniewska Julia
- Wiśniewska Maja
- Witczak Piotr
Osoby wyróżniające się ze średnią ocen 4,75 i wyżej
w klasach IV - VIII w roku szkolnym 2019/2020
4a
- Nadia Pawluś
5a
- Julia Kolec
- Zuzanna Zając
- Mieszko Gajlun
- Piotr Mikołajczyk
5b
- Kolasińska Gabriela
- Cebulski Maciej
- Auguścik Zuzanna
- Walczak Klaudia
- Kawecka Aleksandra
- Furmanek Martyna
5c
- Zych Felix
- Myśliwiec Alicja
- Wypych Laura
- Kołodziejek Mikołaj
- Mazur Amelia
- Magierski Krzysztof
- Stefańska Zofia
5d
- Jędrulak Natan
- Gradek Oliwier
6a
- Aleksandra Pokorska
- Zofia Kiełbasa
- Zofia Wypych
- Wiktoria Iłowiecka
- Adamowicz Michał
- Kamińska Klaudia
6b
- Nadia Ptak
- Sebastian Gil
- Oliwia Buczak
- Julka Matczak
- Kamila Grabowska
6c
- Bartniczuk Paulina
- Hołub Wiktoria
- Kwiręg Aleksandra
- Jędrulak Estera
- Woźniak Julia
- Witkowski Jakub
6d
- Suszek Karol
- Sztukin Filip
- Radecki Hubert
- Kucharska Olimpia
7a
- Kapusta Nikola
7b
- Wereszczyńska Maja
- Kapczyńska Oliwia
- Cieloch Maria
- Charzyńska Wioleta
- Jaworska Karolina
- Maria Kwarta
- Grabowska Wiktoria
8a
- Amelia Robelka
- Wiktoria Witkowska
- Jakub Adamowicz
- Amelia Pietryniak
- Aleksandra Wojciechowska
- Kacper Janowicz
- Hania Prajwowska
8b
- Oskar Hałuszko
- Hanna Dziewulska
- Karolina Kurczak
- Martyna Pietrzak
- Chłopek Adam
- Martyna Ziółkowska