2020-08-25 10:34:46

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

W związku z sytuacją epidemiczną prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi w naszej szkole od 1 września 2020 r. procedurami bezpieczeństwa. Zostały one opracowane zgodnie z wytycznymi MEN, MZ i GIS uwzględniając specyficzne warunki w naszej placówce.

W szkole trwa remont, którego zakończenie planuje się na koniec grudnia 2020 r., ale wszystkie pomieszczenia przeznaczone do zajęć szkolnych będę przygotowane dla dzieci pod względem bezpieczeństwa.

Z dniem 1 września 2020 r. prosimy w miarę możliwości o dostarczenie do wychowawcy oświadczeń zamieszczonych w załącznikach.

Ze względu bezpieczeństwa ograniczamy liczbę osób upoważnionych przez rodziców do odbioru dziecka z przedszkola do dwóch osób (dwoje rodziców+dwie dodatkowe osoby).

Procedury szkoła podstawowa

Procedury przedszkole