2021-06-08 09:01:37

Kolejny sukces uczniów naszej szkoły!

Konkurs plastyczny "Nie palę - wybieram zdrowie" zorganizowany przez Państwowy Powiatowy Inspektor w Kamieniu Pomorskim, miał na celu pokazanie wizji uczniów dotyczącej dbania o zdrowie i przeciwdziałaniu paleniu papierosów.

Uczniowie biorący udział w konkursie na poziomie klas VI - VIII wykonali prace plastyczne o zadanej tematyce. Komisja konkursowa brała pod uwagę poziom artystyczny pracy, innowacyjność i kreatywność, zastosowaną technikę, zawartość elementów moralizujących, przesłania, zgodność pracy z tematem konkursu.

Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

I miejsce - Nadia Ptak
II miejsce - Karol Suszek