2012-01-16 18:51:34

Ferie na sportowo

W miniony poniedziałek, 16 stycznia, uczniowie z naszej szkoły wybrali się wraz z opiekunkami na lodowisko i basen do Kołobrzegu. Jazda na łyżwach nie jest łatwym sportem i trzeba przyznać, że uczestnicy poradzili sobie doskonale. Na tafli lodu znalazły się osoby, które dobrze umiały jeździć na łyżwach oraz takie, które dopiero stawiały swoje pierwsze kroki na lodzie. Początkującym osobom szło całkiem nieźle. Oczywiście zdarzały się upadki... ale nikt się nie poddawał i każdy kontynuował naukę. Po wyczerpującej jeździe na łyżwach przyszedł czas na kąpiel. Uczniowie korzystali z wielu atrakcji będących w ofercie kąpieliska: basen pływacki, zjazdy rynnami, rwąca rzeka, bicze wodne oraz jacuzzi. Wszyscy uczestnicy wycieczki byli bardzo zadowoleni i z niecierpliwością czekają na kolejny wyjazd.

W dniach 17 i 18 stycznia uczniowie mogli spędzić czas na wspólnej zabawie grając na konsoli xbox. Technologia Kinect gwarantowała doskonałą rozrywkę, sprawiła, że gra stała się niezwykle realistyczna. Jest to doskonały sposób na spędzanie czasu wolnego nie tylko w szkole przez uczniów, ale także całej rodziny w domach.