2022-03-17 11:21:39

Sukces uczennic ZSP w Golczewie w konkursie ogólnopolskim!

Uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie przystąpili do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych, który zakończył się zdobyciem I miejsca przez Gabrielę Kolasińską z kl.7b oraz wyróżnieniem pracy wykonanej przez Aurelię Ciężyk z kl.8d.
 W rywalizacji wzięło udział 180 uczniów z różnych szkół w Polsce. Z naszej placówki przekazaliśmy 17 prac.  Szopki bożonarodzeniowe można było podziwiać podczas wystawy w kościele parafialnym
w Golczewie, którą zorganizowali katecheci: Danuta Grzejszczak i ks. Andrzej Kapuściński.

Oto nasi reprezentanci:

Kategoria młodsza do lat 10

Szymon Pabiś kl.1b, Marcelina Haba kl.1b, Wiktoria Pawluś kl.1a, Martin Ptak kl.1a, Tymoteusz Gawroński kl.1a, Tymoteusz Leus kl.1a, Magdalena Kwiatkowska kl.2a, Hanna Aftewicz kl.3a, Wojciech Walento kl.3b, Jakub Maliszewski kl.4a, Nadia Wojtas kl.4a,

Kategoria starsza: do lat 15

Karol Nowak kl.5a, Zuzanna Zając kl.7a, Gabriela Kolasińska kl.7b, Aleksandra Pustelnik kl.8c, Nadia Ptak kl.8b, Aurelia Ciężyk kl.8d

Wszystkie prace były wykonane  według ciekawych projektów 3D, z naturalnych materiałów (drewno, kamień, mech, kora). Komisja oceniająca prace składała się z  artystów plastyków Akademii Sztuki w Szczecinie. Uroczysta Gala wręczania nagród odbyła  się w kościele pw. św. Jana Ewangelisty w Szczecinie. Nagrodą główną był laptop, który otrzymała Gabriela.

Gratulujemy naszym utalentowanym plastycznie uczennicom i życzymy dalszych sukcesów.