2022-03-23 12:17:05

Sukces uczniów w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2021/2022.

W dniach 15-16 marca, w Hali Widowiskowo-Sportowej w Kamieniu Pomorskim, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2021/2022.
Zawody zorganizowało Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim, które ufundowało pamiątkowe puchary i dyplomy. Zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców, najlepsi okazali się uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie. Wygrali oni wszystkie zaplanowane mecze, nie ponosząc żadnej porażki.

Klasyfikacja końcowa : (Igrzyska Dzieci)

Kategoria Dziewcząt:

II miejsce -  Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim

Kategoria Chłopców :

II miejsce - Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie
III miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim

Klasyfikacja końcowa : (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

Kategoria Dziewcząt :

II miejsce - Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
III miejsce - Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie
IV miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim

Kategoria Chłopców:

II miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim
III miejsce - Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie
IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej

Naszą Szkołę reprezentowali następujący uczniowie :

Igrzyska Dzieci.

Dziewczęta:
Garbacz Maja, Kalinowska Amelia, Mazur Amelia, Mucha Katarzyna, Pawluś Nadia, Stefańska Zofia, Warzych Lena, Wypych Laura.

Chłopcy:
Bartoszewski Michał, Gradek Oliwier, Kozłowski Piotr, Królikowski Tymon, Kukiełka Kacper, Magierski Krzysztof, Olech Kuba, Piławski Filip, Sebastyan Antoni, Solak Maciej, Włodarczyk Błażej, Zych Feliks.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta:
Bartniczuk Paulina, Ciężyk Aurelia, Czerwonka Wiktoria, Hołub Wiktoria, Kamińska Klaudia, Kwiręg Aleksandra, Majchrzak Oliwia, Matczak Julia, Patek Martyna, Ptak Nadia, Skiba Kamila, Ślefarska Martyna, Woźniak Julia.

Chłopcy:
Germanowicz Filip, Jędrzejewski Przemysław, Kamiński Brajan, Kapusta Martin, Kasperek Kewin, Major Jakub, Nocko Alan, Radecki Hubert, Solak Natan, Sztukin Filip, Szulc Szymon, Wilniewczyc Maciej, Zaskórski Szymon.

Opiekunami zespołów byli nauczyciele: Tomasz Bartniczuk, Mirosław Kołodziej