2012-02-15 12:21:50

Walentynki w szkole

Obchody dnia Walentynek rozpoczęły się w naszej szkole tydzień przed faktycznym świętem. Ogłoszony został konkurs dla klas IV-V na „Walentynkowe serce”. Uczniowie spisali się znakomicie. Przyniesione prace były starannie wykonane, a uczniowie zastosowali w nich różnorodne techniki plastyczne. Wszystkie serca zostały zaprezentowane na korytarzu szkolnym, a najciekawsze z nich zostały nagrodzone dyplomami i pluszowymi sercami. Kolejny etap to przygotowania uczniów działających w Samorządzie Uczniowskim do dyskoteki walentynkowej (bilety, sprzęt muzyczny, dyplomy, nagrody). Oprawą muzyczną zajęli się DJ Kacper, DJ Mateusz i DJ Kamil. Każdy z uczestników przy wejściu otrzymał numerowany bilet wstępu, który pozwalał wziąć udział w poszczególnych konkursach. Pierwszy konkurs to taniec w parach z balonikiem. Konkurowały ze sobą cztery pary. Następnie uczestnicy mogli wykazać się umiejętnościami tanecznymi w parach podczas konkursu „Najlepiej bawiącej się pary”. W trakcie dyskoteki rozdane były także dwa bony o wartości 5zł do realizacji w sklepiku szkolnym ufundowane przez właścicielkę Panią Lucynę, za co serdecznie organizatorzy dziękują. Należy wspomnieć, że pani Lucyna podczas każdej zabawy wspiera naszą działalność. Nagrodzona została także osoba, która wykazała się inwencją twórczą i w ten dzień miała najwięcej ubrań w kolorze czerwonym. Wszyscy bawili się doskonale. Trzeba przyznać, że uczestnicy wykazali się zdolnościami tanecznymi oraz umiejętnościami wspólnej zabawy w grupie.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Urszula Szukalska Zdzisława Biernacka