2022-04-28 11:05:45

Oficjalne otwarcie sal gimnastycznych

Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki w towarzystwie samorządowców odwiedził zakończoną inwestycję w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych pn. Modernizacja dwóch sal gimnastycznych oraz przylegających do nich szatni i sanitariatów w budynku Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie. W ramach zadania zmodernizowano dwie sale gimnastyczne oraz przylegające do nich sanitariaty, szatnie i korytarze. Wyremontowano także toaletę i korytarze na terenie tzw. starej szkoły. Poza pracami związanymi z modernizacją mocno wyeksploatowanych elementów doposażono sale w nowe kosze do koszykówki, kompletne wyposażenie do gry w siatkówkę, siatki ochronne oraz maty chroniące nową nawierzchnię przed uszkodzeniami, a także zakupiono specjalne urządzenie czyszczące. Łączny koszt realizacji zadania wyniósł 1 294 905,83 zł. Wsparcie w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych wynosiło 995 407,02 zł.

* źródło