2022-04-28 11:48:49

Kolejny sukces naszych uczniów!

27.04.2022 roku odbył się etap Powiatowy XLIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa  w Ruchu Drogowym w Kamieniu Pomorskim. Drużyna reprezentująca naszą szkołę w składzie: Zuzanna Zając, Gabriela Kolasińska, Mieszko Gajlun i Maciej Cebulski zajęła II miejsce w konkursie. Każdy uczestnik eliminacji powiatowej rozwiązywała test oraz wykonywała zadania praktyczne  w zakresie techniki jazdy rowerem (po mobilnym miasteczku ruchu drogowego, torze przeszkód) oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Celem turnieju jest podnoszenie kultury społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w  tym dzieci i młodzieży szkolnej poprzez znajomość przepisów i zasad poruszania się po drogach a także umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Gratulujemy!!!