2012-03-06 20:24:57

Noc w szkole

Dnia 17 na 18 lutego w naszej szkole odbyła się "Noc Sportowa", która została zorganizowana dla klas.
Po zbiórce, na salach gimnastycznych rozpoczęły się zawody sportowe .Prowadziły je nasze panie wychowawczynie; pani M.Jędruszek i pani Z.Biernacka oraz pani M. Gradek i pani R Szewernoga. Chłopcy pod opieką p.Tomka Bartniczuka. rozpoczęli mecz w piłkę nożną i piłkę ręczną, natomiast dziewczyny pod opieką Pań poszły na małą salę gimnastyczną i rozegrały mecz  w koszykówkę i w ,,dwa ognie".
Po zawodach zjedliśmy kolację - kilka dni wcześniej każdy z nas zamówił wybraną pizzę. A póżniej szaleństwo- poszliśmy bawić się! Nocna  dyskoteka miała swój urok...
Punktualnie o 24:00 zaczęliśmy "poszukiwanie skarbu". Podzieleni na cztery  grupy wędrowaliśmy   według wskazówek z latarkami po całej szkole, rozwiązując w poszczególnych  punktach przeróżne zadania. Skarb okazał się słodkim poczęstunkiem.
Na dobranoc oglądaliśmy film pt. "Dżungla".
Mieliśmy problemy z zaśnięciem,lecz nad ranem, zmęczeni,,, padliśmy " o godz. 5:00.
Pobudka była o godzinie 6:30. Po porannej gimnastyce zjedliśmy śniadanie, sprzątneliśmy klasy, a o godzinie 7:20 odebrali nas rodzice.
Pełni wrażeń wróciliśmy do domu, gdzie czekały na nas łóżka, zapewne większość soboty przespali wszyscy.
Myślimy, że impreza udała się, a pomysłu zazdroszczą nam inne klasy.

Dominika Pietrzak, uczennica Vb