2022-06-03 14:02:44

Dzień dziecka w naszej szkole

1 czerwca to jedno z najprzyjemniejszych świąt w roku, święto wszystkich dzieci na całym świecie. Ten dzień w naszej szkole również upłynął w wyjątkowej atmosferze. Zamiast tradycyjnych lekcji uczniowie wraz z wychowawcami wspólnie spędzili czas integrując się ze sobą podczas zabaw w klasach, rywalizacji na sali gimnastycznej, wyjazdu do kina, ogniska, krajoznawczej wycieczki rowerowej, spacerów, a wszystko okraszone dobrym humorem i smakołykami.To był wyjątkowy dzień, który dostarczył wielu emocji. Wszystkim Uczniom naszej szkoły życzymy, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka.

Serdecznie podziękowania kierujemy do Rady Rodziców Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie oraz sponsorów: Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim, Bank Spółdzielczy w Gryficach, p. Radecki Andrzej, p. Kiełbasa Damian, Maria Kowalska "Małpeczka", p. Kołodziejek Aleksandra, p. Wawrzyński Mariusz, Hołub Piotr- Forest Service- Zakład Usług Leśnych, p. Odrzywolska Kamila Emilia, Skaza Krzysztof "Salon pogrzebowy Morfeusz", p. Adamowicz Michał, Mała Elektrownia Wodna- Gosp. Rolne Derkacz, Woźniak Paweł- FHU "Pawter", p. Cieślak Krzysztof, Świątczak Jarosław- "Metalzbyt II" , Prajwowski Roland, p. Sadłocha Bartosz, Owczarek Mateusz - Gosp. Rolne, Łatka Monika PPHU REKO, Łyko Maciej- AGD Serwis, p. Gmiński Piotr.