2022-09-29 14:11:57

ABSOLWENCI ZSP W GOLCZEWIE !
Zespół Szkół Publicznych w Golczewie we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Golczewie organizują powrót do przeszłości „chóru golczewskiej szkoły”. Każdego z absolwentów, który ma ochotę choć na chwilę poczuć się jak za szkolnych czasów, zapraszamy do wspólnego śpiewania. Występ chóru planujemy podczas obchodów Święta Niepodległości 11 listopada w sali domu strażaka przy remizie OSP Golczewo. Chętnych uczestników prosimy o zapisy do pani Wiktorii Kiełbasy w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie pod nr tel. 512 786 445.
Warunkiem uczestnictwa jest pojawienie się choćby na jednej z proponowanych prób, które odbywać się będą popołudniami. Zachęcamy do udziału wszystkich chętnych absolwentów! Wszelkich szczegółów dotyczących działania można uzyskać u pani Wiktorii.
Chór w golczewskiej szkole to już wieloletnia tradycja, a jego inicjatorką była i jest pani Mariola Gradek. Mamy nadzieję, że to innowacyjne muzyczne przedsięwzięcie, zachwyci nas podczas Święta Niepodległości.