Legendy futbolu w Golczewie
Legendy futbolu w Golczewie
Do Golczewa zawitali sportowcy – piłkarze: Radosław Majdan, Maciej Stolarczyk, Dariusz Dźwigała i Olgierd Moskalewicz. Wśród gwiazd sportu, w roli sprawozdawcy, dziennikarza, na golczewskim wydarzeniu była również Agata Kwiatkowska – mistrzyni Polski w piłce ręcznej.
Wyjątkowe spotkanie odbyło się 2 grudnia w sali gimnastycznej golczewskiej szkoły.
Legendy futbolu przedstawili swoje sportowe historie i zorganizowali dla uczestników piłkarski trening, gry oraz zabawy. Oczywiście nie zabrakło wspólnych zdjęć, dyplomów i autografów. Wierzymy, że było to wyjątkowe przeżycie dla najmłodszych oraz niepowtarzalna okazja do spotkania i przybicia piątki legendom polskiego futbolu.
Wydarzenie zostało zorganizowane dzięki przyznanemu dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu i Turystyki a realizowane jest przez #FundacjęRadosławaMajdanaRadośćiSport.
Dziękujemy Fundacji Radosława Majdana Radość i Sport za obecność i stworzenie wyjątkowych, niezapomnianych chwil dla najmłodszych miłośników futbolu. Dziękujemy także Agacie Kwiatkowskiej za miłą i rzeczową współpracę.
.png)
*tekst i zdjęcia Legendy... - Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie | Facebook
