2023-02-02 08:23:30

Bezpieczne ferie

Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych, 27 stycznia odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z funkcjonariuszką policji sierżant Martą Szymańską i i panią inspektor  z sanepidu dla uczniów kl. 0, I – III i IV-V. Podczas prelekcji zaproszone Panie przypomniały o zagrożeniach mogących pojawić się w trakcie ferii. Szczególnie skupili się na omówieniu zasad bezpieczeństwa podczas gier i zabaw na świeżym powietrzu. Uczniowie mogli przypomnieć sobie, jak należy się zachować, jeśli staną się świadkami zdarzeń, w których zagrożone jest ludzkie życie oraz pod jakie numery należy dzwonić, aby uzyskać potrzebną pomoc. Zostały również przypomniane  zasady zdrowego żywienia i trybu życia.

Panie zakończyły spotkanie życząc nam bezpiecznych i udanych ferii zimowych.