2023-04-12 12:02:19

Rekolekcje wielkopostne dla uczniów Szkoły w Golczewie

W dniach 27-29 marca 2023 roku uczniowie Szkoły Podstawowej uczestniczyli w corocznych rekolekcjach, które były poprowadzone przez ojców franciszkanów z Wrocławia. Doskonały kontakt  Ojca Oskara z dziećmi i młodzieżą można było dostrzec już w pierwszym dniu nauk. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowiadań i z radością uczyły się nowych piosenek granych na gitarze przez ojca Oskara. Były krótkie scenki, w które zaangażowali się także uczniowie klas ósmych. Brawo! Brawo! I o to chodzi, aby być otwartym na Bożą łaskę i z radością przychodzić na spotkania z kochającym Bogiem. Trzy dni spotkań zakończyła uroczysta Msza św. z podziękowaniami od naszych uczniów dla ojców franciszkanów za głoszone nauki rekolekcyjne.

Danuta Grzejszczak