2023-04-13 11:13:22

Lekcja inna niż wszystkie

Dnia 12.04.2023r. uczniowie klasy V b uczestniczyli w kilkugodzinne zajęcia pt. ,,W kropli wody” odbywały się w Centrum Edukacji Ekologicznej w Grodnie k. Międzyzdrojów. Ośrodek  znajduje się na terenie Wolińskiego Parku Narodowego. Zadaniem uczniów było wykazać się kreatywnością i współpracą. Ta lekcja dostarczyła uczestnikom nie tylko wiedzy, ale wielu wrażeń z możliwością obcowania na łonie natury, pobierania materiałów do przeprowadzenia badań biologicznych i obserwacji mikroskopowych. Niecodziennie mamy możliwość obcowania z naszym morzem, zgłębiać jego tajniki. Wszystkie założone punkty programu wycieczki zostały zrealizowane. Zmęczeni, ale zadowoleni, pełni miłych wrażeń wróciliśmy do szkoły.