2023-05-22 10:18:31

Konkurs "Makieta zajączka wielkanocnego" rozstrzygnięty!

4 maja odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie „Makieta zajączka wielkanocnego” zorganizowanego przez Nadleśnictwo Rokita. Organizatorzy mieli nie lada wyzwanie, ponieważ odzew na konkursowe ogłoszenie był ogromny a pomysłowość autorów i wysoki poziom wszystkich wykonanych makiet niesamowite. Zgłoszono ponad 100 prac. Dlatego też Nadleśniczy podjął decyzję o  nagrodzeniu wszystkich uczestników. Wszystkie dzieci, które przesłały swoje prace zostały więc zaproszone do Nadleśnictwa Rokita na uroczyste wręczenie nagród. Swoją obecnością zaszczycił nas Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych Pan Andrzej Szelążek, który pod wrażeniem jakości prac konkursowych zdecydował się dodatkowo nagrodzić finalistów. Rozdanie nagród uświetnili także: Pani wójt Gminy Przybiernów – Lilia Ławicka, burmistrz Golczewa – Pan Maciej Zieliński, dyrektorzy i pedagodzy ze wszystkich szkół których wychowankowie wzięli udział w konkursie oraz rodzice nagrodzonych dzieci.

Kategoria przedszkole i klasy „0”:

I miejsce: Ksawery Kamiński Zespół Szkół Publicznych w Golczewie Przedszkole Publiczne „Źródełko”

II miejsce: Zlata Khrebtova Zespół Szkół Publicznych w Golczewie Przedszkole Publiczne „Źródełko”

III miejsce: Maja Leus Zespół Szkół Publicznych w Golczewie Przedszkole Publiczne „Źródełko”

Wyróżnienie 1.: Wiktoria Różycka Publiczna Szkoła Podstawowa w Koniewie oddział przedszkolny Wyróżnienie 2.: Jan Jakubowski Zespół Szkół Publicznych w Golczewie Przedszkole Publiczne „Źródełko”

Wyróżnienie 3.: Lilianna Królikowska Zespół Szkół Publicznych w Golczewie Przedszkole Publiczne „Źródełko”

Wyróżnienie 4.: Natalia Górecka Zespół Szkół Publicznych w Golczewie Przedszkole Publiczne „Źródełko”

· Kategoria klasy I-III:

I miejsce: Szymon Pabiś kl. II B Zespół Szkół Publicznych w Golczewie

II miejsce: Nataniel Bartlewski kl. I B Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Przybiernowie

III miejsce: Jakub Frymus kl. II A Zespół Szkół Publicznych w Golczewie

Wyróżnienie 1.: Maria Narolska kl. I Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej

Wyróżnienie 2.: Julia Kot kl. III Publiczna Szkoła Podstawowa w Koniewie

Wyróżnienie 3.: Dominika Kamińska kl. III Szkoła Podstawowa im. Władysława Komara i Tadeusza Ślusarskiego w Czarnogłowach

Wyróżnienie 4.: Antonina Przychodzeń kl. I B Zespół Szkół Publicznych w Golczewie

Kategoria klasy IV-VIII:

I miejsce: Alan Omyła kl. VII Szkoła Podstawowa im. Władysława Komara i Tadeusza Ślusarskiego w Czarnogłowach

II miejsce: Wojciech Walento kl. IV B Zespół Szkół Publicznych w Golczewie

III miejsce: Krzysztof Gniadek kl. VII Szkoła Podstawowa im. Władysława Komara i Tadeusza Ślusarskiego w Czarnogłowach

Wyróżnienie 1.: Jakub Gniadek kl. IV Szkoła Podstawowa im. Władysława Komara i Tadeusza Ślusarskiego w Czarnogłowach

Wyróżnienie 2.: Karolina Omyła kl. VII Szkoła Podstawowa im. Władysława Komara i Tadeusza Ślusarskiego w Czarnogłowach

Wyróżnienie 3.: Maciej Kot kl. VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Koniewie

Wyróżnienie 4.: Szymon Hałuszko kl. V A Zespół Szkół Publicznych w Golczewie

Każdy konkursowicz otrzymał upominek, a po części oficjalnej odbyło się wspólne spotkanie przy ognisku. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom projektu!