2023-09-04 13:07:25

Szkoły pełne talentów

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Golczewie została zgłoszona do II edycji projektu „Szkoły pełne talentów” organizowanego przez sieć sklepów LIDL. Zachęcamy Państwa do przekazywania otrzymanych w sklepach LIDL talenciaków na rzecz naszej szkoły.

Otrzymane talenciaki można rejestrować poprzez platformę dostępną na lidl.pl/szkoly lub wrzucić je do jednego z trzech pudełek rozmieszczonych na terenie Golczewa. Pudełka znajdziecie Państwo w naszej szkole u pani woźnej, w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie oraz w sklepie piekarniczo-cukierniczym przy ul. Zwycięstwa 6 w Golczewie.

Zgromadzone talenciaki wymienimy na nagrody, które pomogą nam rozwijać dziecięce talenty i zainteresowania.

Liczymy na Państwa wsparcie!

Nasza szkoła bierze udział w akcji "Szkoły pełne talentów" Lidl - MUNDUROWA  SZKOŁA TECHNICZNA W CHOJNICACH - BZDZ