2023-12-06 18:29:52

Konkurs Eko- kartka bożonarodzeniowa 2023

Katecheci ZSP Konkurs Eko- kartka bożonarodzeniowa 2023.

Uczniowie Szkoły Podstawowej oraz przedszkola w Golczewie wzięli udział w konkursie Eko-kartka bożonarodzeniowa, którego organizatorem było Kuratorium Oświaty w Szczecinie.
Do konkursu przystąpiło 25 osób.  Przedszkole przygotowało w sumie 9 prac, a uczniowie klas I-III wykonali 16 prac. Kartki były wykonane z elementów naturalnych, z papieru, materiałów recyklingowych. Super pomysły i dobre wykonanie.  Spośród  wszystkich kartek na etapie szkolnym, według regulaminu  wyłoniliśmy  po pięć prac, które reprezentowały  przedszkole oraz klasy I-III.
Oto wykonawcy kartek z przedszkola:  Helena Gajlun, Zofia Kaczorowska, Norbert Konieczka, Olgierd Lisiczko, Kacper Urbaniak.

W kategorii klas I-III, do etapu kuratoryjnego przeszły prace:

Kajetana Adamowicza, Szymona Pabisia, Jakuba Frymusa, Willow Neil Danieluk, Aleksandry Kowalik

W etapie szkolnym wszystkie prace były bardzo solidne. Gratulujemy pomysłów! Wszystkie kartki, które nie zostały przesłane do Kuratorium będą przekazane do DPS w Śniatowie, aby umilić świąteczny czas tamtejszym mieszkańcom.

W dniu 28.listopada Kuratorium Oświaty w Szczecinie opublikowało listę laureatów. Niestety nasi uczniowie nie znaleźli się w gronie zwycięzców.

Liczy się udział,  dobra  zabawa i radość tworzenia! Jednak należy nadmienić, że rywalizacja było ogromna. Do Kuratorium  nadesłano ponad 500 prac. Wybór był na pewno bardzo trudny. Spróbujemy kolejny raz! Może się uda! Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział, rodzicom i  nauczycielom za wsparcie.