2023-12-20 14:27:19

Akcja zbiórki karmy dla zwierząt ze schroniska w Sosnowicach

Dobroczynność naszych darczyńców przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.

Pomoc do zapewnienia zwierzakom właściwej opieki i należytych warunków bytowania była naszym celem. Dlatego do dnia 08.12.2023r. zbieraliśmy w Szkole Podstawowej w Golczewie oraz Przedszkolu ,,Źródełko” karmę dla zwierząt suchą i mokrą, puszki, kaszę, koce, poduszki, smycze, legowiska, maskotki.
To wszystko co zebraliśmy przekazaliśmy na rzecz zwierząt ze Schroniska w Sosnowicach. Cała społeczność uczniowska pomagała dopingując innych do udziału w akcji, która zakończyła się sukcesem.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim darczyńcom, małym, dużym a przede wszystkim  ich rodzicom za wsparcie akcji.

Joanna Maciejewska