2024-02-12 10:25:19

Bal karnawałowy

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci z naszej szkoły 11 stycznia 2024 roku podczas balu karnawałowego. Wszystkie dzieci przebrane w kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki, którą zapewnił wodzirej. Podczas balu odbywały się różnorodne zabawy taneczne, konkursy, które przysporzyły wiele radości najmłodszym. Ogłoszono także Króla i Królową Balu. Wybór był bardzo trudny. Ostatecznie Królem Balu został Martin Ptak, natomiast Królową Balu została Eliza Kapuścińska. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Serdecznie dziękujemy wodzirejowi, który przygotował naszym uczniom moc atrakcji i fantastyczną oprawę muzyczną.