2013-10-01 14:57:27

Dzień Chłopaka

Z okazji Dnia Chłopaka odbyła się dyskoteka dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej. Organizacją zajął się Samorząd Uczniowski przygotowując plakaty informacyjne o planowanej zabawie oraz przeprowadzając wraz z opiekunami konkursy. Dużo śmiechu przyniósł konkurs tańca na kartce. Został wybrany król dyskoteki, który zebrał najwięcej serduszek od dziewczyn – zwycięzcą okazał się Błażej. Tradycyjnie zostały także wylosowane dwa szczęśliwe numery, których właściciele otrzymali bony do realizacji w szkolnym sklepiku. Sponsorem tej nagrody był (jak zawsze) pani Lucyna, za co serdecznie dziękujemy. Dwugodzinna zabawa zakończyła się ogłoszeniem kolejnej dyskoteki – andrzejkowej. Już można przygotowywać strój wróżki lub czarodzieja, ponieważ przewodnim będzie wróżba, tak jak nakazuje tradycja.