2013-10-29 19:24:43

Pasowanie na gimnazjalistę w roku szkolnym 2013/2014

„Wiedza i tylko wiedza jest drogowskazem życia...”

Bolesław Prus

W dniu 23 października 2013 roku uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci do grona społeczności uczniowskiej Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie. Jak co roku, uroczystość miała wyjątkowy charakter. Imprezę prowadziła Magdalena Honkowicz, przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego,uczennica przywitała przybyłych gości, dyrekcję, nauczycieli i uczniów.  Następnie głos zabrała pani dyrektor Aldona Kaczmarek, która życzyła   pierwszakom wielu sukcesów, satysfakcji ze wspólnej pracy, wzajemnej życzliwości, a także zrozumienia.  Następnie wszystkie klasy pierwsze przygotowały krótki program artystyczny i  przystąpiły do ślubowania. Całość zakończyła się pamiątkowym wspólnym zdjęciem.