2013-12-17 00:42:35

Mini Siatkówka Dziewcząt w Kamieniu Pomorskim i Wałczu

W niedziele, 7 grudnia br. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Kamieniu Pomorskim dziewczęta UKS GOLCZEWITA brały udział w Mikołajkowym w Mini Siatkówce Dziewcząt dwójek i trójek roczników 2003 i 2002. W kategorii trójek zajęły I i III miejsca, a w kategorii dwójek IV i VII.

TABELAKOŃCOWA DWÓJEK
1. PUKS Otton I Kamień Pomorski
2. UKS Barnim I Goleniów
3. UKS Plas Gryfice
4. UKS Golczewita I Golczewo
5. PUKS Otton II Kamień Pomorski
6. UKS Barnim II Goleniów
7. UKS Golczewita II Golczewo

TABELA KOŃCOWA TRÓJEK
1. UKS Golczewita I Golczewo
2. PUKS Otton I Kamień Pomorski
3. UKS Golczewita II Golewo
4. UKS Barnim Goleniów
5. PUKS Otton II Kamień Pomorski
6. UKS Plas I Gryfice
7. UKS Plas II Gryfice

W dniach 23-24 listopada dziewczęta UKS GOLCZEWITA brały udział w Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej dziewcząt rocznika 2002, który odbył się w Wałczu, a w którym wzięło udział 35 zespołów. W trakcie dwudniowych zmagań rozegrano blisko 400 meczów w sześciu grupach w systemie „każdy z każdym”, dzięki czemu każdy zespół rozegrał 22 spotkania. Klub nasz reprezentowały dwa zespoły w składach:

UKS Golczewita I - Julia Bartniczuk, Klaudia Telus, Nikola Maliszewska, Patrycja Skiba.
UKS Golczewita II - Julia Kochanowicz, Patrycja Solak, Wiktoria Górka, Sandra Kruszyńska.

Nasze uczennice zajęły XI i XVI miejsca.