2014-11-06 11:12:39

Konkurs ekologiczny "Zbieracz baterii 2014"

Działania ekologiczne powinny stanowić priorytet w naszym codziennym życiu. Każdy człowiek, choć w małym stopniu może przyczynić się do dbałości o naszą planetę. Segregacja odpadów to nie tylko obowiązek, ale także i przyjemność, której doświadczyli uczestnicy konkursu odbierając dyplomy i nagrody. Dnia 05 listopada uczniowie Zespołu Szkół Publicznych uczestniczyli w apelu, podczas którego zostały odczytane wyniki konkursu „Zbieracz baterii 2014”.

Największą ilość baterii, blisko 60kg, zebrał

Igor Szukalski z klasy Vb i tym samym zdobył I miejsce.

II miejsce zajęła Wiktoria Polewczyńska z klasy VIb – 31kg,

na III miejscu uplasowała się Izbela Biliniewicz z klasy IVb – 22kg,

IV mijese zdobył Jakub Tomczyk z klasy III gimnazjum – 17kg,

V miejsce Patrycja Nowak z klasy IVb – 10kg.

Z całej szkoły udział w konkursie wzięło 25 uczniów: Wojciech Wiączek, Wojciech Górnik, Jowita Kamińska, Jakub Kuśmierek, Magdalena Romanowska, Nikola Maliszewska, Paweł Grzejszczak, Wiktoria Radecka, Krzysztof Grzejszczak, Michał Strycharczyk, Kacper Klupa, Julia Bartniczuk, Jakub Cieślikiewicz, Marcel Bąkowski, Amanda Gajda, Mateusz Gajda, Kevin Szaszkiewicz, Aleksander Cebulski i Aleksandra Kasperek.

Łącznie zostało zebranych ponad 160kg baterii. Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do podejmowania działań ekologicznych.