2010-12-06 13:40:18

Otwarcie przedszkola

Dnia 6.12.2010r. odbyło się uroczyste otwarcie przedszkola w Golczewie. Obiekt został zbudowany w ekspresowym tempie i od dzisiaj może juz służyc najmłodszym mieszkańcom gminy.

Na uroczystości Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk powitał radną sejmiku wojewódzkiego Izabelę Grabowską, starostę powiatu Anatola Kołoszuka, dyrektora ZSP Aldonę Kaczmarek, radnych gminy, emerytowanych nauczycieli przedszkola, wykonawców inwestycji oraz przedszkolaków i ich opiekunki. Zaproszeni goście wspólnie z dziećmi dokonali przecięcia wstęgi i przeszli do pomieszczeń przedszkola. Obejrzeli wystawę prezentującą proces budowy obiektu. Po krótkich przemówieniach do dzieci przyjechał Święty Mikołaj z prezentami.

Nowoczesny budynek, z jasnymi, przestronnymi pomieszczeniami reprezentuje przwdziwie europejski standard. Dzieci mają do dyspozycji jasne sale z pięknymi toaletami. Z każdego pomieszczenia jest wyjście na plac zabaw. Jesteśmy pewni, że od dzisiaj zabawa i nauka w przedszkolu będzie sprawiała naszym najmłodszym mieszkańcom wiele radości i satysfakcji.

GALERIA