2014-12-04 14:45:52

Nasze siatkarki najlepsze w województwie

22 listopada br. na Hali Widowiskowo-Sportowej w Kamieniu Pomorskim odbył się Wojewódzki Turniej w piłce siatkowej dziewcząt rocznik 2002 i młodsze. Organizatorem zawodów były: UKS Golczewita z Golczewa, PUKS OTTON Kamień Pomorski oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim. W zawodach wystartowało 80 młodych siatkarek z całego województwa, reprezentując następujące kluby sportowe: UKS Orlik Szczecin, UKS Kasztanek Szczecin, UKS Golczewita Golczewo, PUKS Otton Kamień Pomorski, UKS Barnim Goleniów, UKS Plas Gryfice oraz OPP Kołobrzeg.

Uczniowski Klub Sportowy z naszej szkoły reprezentowały dwa zespoły.
Skład I zespołu: Julia Bartniczuk, Julia Kochanowicz, Nikola Maliszewska, Patrycja Skiba, Klaudia Telus.
Skład II zespołu: Patrycja Czyżyk, Wiktoria Górka, Sandra Kruszyńska, Wiktoria Polewczyńska i Patrycja Solak.
Dziewczęta I zespołu wygrały wszystkie mecze i tym samy zwyciężyły w Wojewódzkim Turnieju piłki siatkowej. Drugi zespół zajął IX miejsce. Trenerem drużyn jest p. Tomasz Bartniczuk.
Dodatkowo wyróżniono cztery najlepsze zawodniczki, wśród nich jest nasza uczennica Julia Bartniczuk.
Serdecznie gratulujemy naszym młodym siatkarkom.