2011-01-17 13:14:38

Dar serca

Nasza szkoła po raz kolejny uczestniczyła w akcji Jurka Owsiaka WOŚP.
Działalność na rzecz dzieci z chorobami  immunologicznymi i nefrologicznymi  podjęli uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Organizacja akcji rozpoczęła się już kilka tygodni wcześniej poprzez sporządzenie identyfikatorów przez sztab główny w Warszawie dla każdego wolontariusza. Następnie odbyły się zebrania informacyjne, które przeprowadziły opiekunki Samorządu Uczniowskiego, Magdalena Lisak (Gimnazjum) i Urszula Szukalska (Szkoła Podstawowa).
Zbiórka pieniędzy rozpoczęła się 09 stycznia 2011r. W tym dniu uczniowie kwestowali na terenie całej gminy Golczewo.
Wolontariuszami ze Szkoły Podstawowej byli: Tomczyk Jakub, Kozłowska Dominika
Zabłocka Amelia, Cebulski Daniel, Tesarki Adam, Germanowicz Aleksander, Szewernoga Mateusz, Wabiszczewicz Michał. Słaby Eliasz, Tesarska Agata,
zaś z Gimnazjum Karolina Koszela, Zuzanna Paczyńska, Natalia Woźniak, Patryk Madej, Jessica Balbus, Ewa Biegaj, Dorota Gryta, Joanna Zwolan, Alicja Bryguła, Katarzyna Zduńska.
Dzięki ofiarności mieszkańców miasta i gminy zebrali oni 3405,51zł .W dniu 10 stycznia odbyła się również licytacja: koszulki, kubka, notesu i kalendarza z nadrukiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z licytacji uzyskaliśmy 977zł. Razem zebraliśmy 4377,51zł.

Wolontariusze WOŚP z Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie
oraz opiekunowie Samorządu Uczniowskiego