2015-06-17 20:32:55

Biwak klas trzecich gimnazjum

Dnia 10.06.2015 r. uczniowie klas trzecich gimnazjum, wraz ze swoimi wychowawczyniami wybrali się na trzydniowy biwak do Pobierowa.

Celem tej wycieczki była integracja uczniów oraz kształtowanie odpowiedzialności za własne postępowanie i bezpieczeństwo współtowarzyszy biwaku.

Pierwszy dzień upłynął na zaaklimatyzowaniu się w miejscu pobytu oraz integrowaniu.

Drugi dzień był już znacznie bogatszy w atrakcje: spacer plażą do Pustkowa, odpoczynek i wylegiwanie na plaży,  wyjście na miasto i grillowanie. Największe  emocje jednak wywołało odwiedzenie domu Ewy Braun, a wieczorem podziwianie widoku zachodzącego słońca.

Trzeci dzień spędziliśmy na pakowaniu się oraz wykwaterowaniu. Miłym akcentem na zakończenie biwaku była wyprawa na lody.

Wycieczka upłynęła bardzo szybko i można zaliczyć ją do udanych.  Dzięki niej nabraliśmy wielu nowych doświadczeń i umiejętności. Z pewnością długo będziemy ją wspominać.