2015-11-27 11:23:35

KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ

Pierwsze nowe książki z programu „Książki naszych marzeń w bibliotece szkolnej”. W dniu 25 listopada z wielką radością rozpakowaliśmy pierwszą paczkę z książkami, po które mamy nadzieję z przyjemnością sięgną czytelnicy biblioteki. Na naszych półkach znajdzie się kilka poczytnych serii: „Magiczne drzewo” Andrzeja Maleszki (7 części), „Baśniobór” Brandona Mulla (5 części), „Harry Potter” (7 części), a dla młodszych dzieci seria „Zaopiekuj się mną” Holly Webb. Dużą popularność wśród młodych czytelników zdobywa wielokrotnie nagradzany przez jurorów Marcin Szczygielski. Lekturą dla klas szóstych stała się powieść „Za niebieskimi drzwiami”. Inne pozycje, które u nas zagoszczą to „Omega”, „Tuczarnia motyli”, „Czarownica piętro niżej” i „Czarny młyn”. Wierzymy, że sięgniecie po nie z ciekawością, radością i rozbudzą one w Was ciekawość świata i chęć do czytania.

Pracownicy biblioteki