2016-04-26 21:19:51

III miejsce naszych gimnazjalistów w 39. Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W poniedziałek 25. kwietnia br. odbył się 39. Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu powiatowym, organizowany przez Powiatową Komendę Policji w Kamieniu Pomorskim oraz Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim.

Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszej części uczniowie rozwiązywali testy, w drugiej do pokonania mieli kilkanaście przeszkód na torze przygotowanym na stadionie miejskim w Kamieniu Pomorskim.

W turnieju udział wzięło dziewięć szkół podstawowych oraz cztery szkoły gimnazjalne z powiatu kamieńskiego. Naszą placówkę prezentowały drużyna Szkoły Podstawowej im. B. Chrobrego pod opieką p. Urszuli Szukalskiej i grupa uczniów Gimnazjum im. M. Skłodowskiej-Curie, podopieczni p. Michała Stróża. Uczniowie SP zajęli czwarte miejsce, natomiast uczniowie gimnazjum stanęli na podium zajmując trzecie miejsce.

Gratulujemy!