2017-02-04 19:06:59

I miejsce w turnieju

We wtorek, 31 stycznia 2017 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Kamieniu Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt w ramach Gimnazjady 2016/2017. Do zawodów przystąpiły drużyny z: Kamienia Pomorskiego, Świerzna, Międzyzdrojów i Golczewa. Obowiązywał system rozgrywek „Każdy z każdym”.  Drużyna z naszej szkoły wygrała wszystkie trzy mecze i zajęła zaszczytne I miejsce w turnieju.

Kolejność końcowa zawodów:

I miejsce - Golczewo
II miejsce – Kamień Pomorski
II miejsce- Świerzno
IV miejsce – Międzyzdroje

Naszą szkołę reprezentowały: Wiktoria Górka, Nikola Maliszewska, Patrycja Skiba, Patrycja Solak, Karolina Urbaniak, Dominika Parzybut, Alicja Witkowska i Klaudia Wiśniewska. Drużyną opiekował się Mirosław Kołodziej.

Należy nadmienić, że sukces w Kamieniu pozwolił na zakwalifikowanie się naszych siatkarek do rozgrywek na szczeblu regionu.