2017-05-09 15:04:33

Konkurs Wojewódzki w Kamieniu Pomorskim

Zakończył się Wojewódzki Konkurs Plastyczno – Literacki „Drzewo w literaturze i sztuce”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim. Udział wzięli uczniowie ze szkół i przedszkoli naszego województwa. Zdobyliśmy w nim dwie nagrody i jedno wyróżnienie. Konkurs plastyczny rozstrzygnięty został w kilku kategoriach wiekowych. W kategorii wiekowej 5-6 lat lat Artur Stępień z klasy 0 „b” zajął II miejsce, a Marcela Kolasińska z klasy VI „a” zdobyła wyróżnienie. Część literacka zakończyła się dla nas sukcesem.

Adam Chłopek, uczeń klasy V „a” swoim utworem „Rzeźba” wraz z uczennicą SP nr 18 w Szczecinie, Mają Docz, zajął I miejsce. Uczniowie odebrali nagrody w dniu 28.04.2017 na specjalnej gali podsumowującej ich osiągnięcia. Prezentujemy wiersz Adama Chłopka pt. „Rzeźba”, gratulujemy uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunowie:
Urszula Furza