2011-05-25 08:57:53

"Święto Polskiej Niezapominajki"

Dzień Polskiej Niezapominajki w naszej szkole odbył się 13 maja 2011 roku po raz trzeci. Do tradycji święta weszło, by w tym dniu, okazywać wzajemną serdeczność, przekazywać wyrazy pamięci, odświeżać przyjaźnie i znajomości, pamiętać o bliskich i nie zapominać o przyrodzie. Na terenie szkoły nauczyciele wspólnie z młodzieżą przygotowali gazetki tematyczne m. in. „Kwiaty w poezji”, „Niezapomniane osoby z gminy Golczewo”, „Niezapomniane miejsca”. Działała również „Poczta niezapominajkowa” . Uczniowie mogli przesłać kartkę - niezapominajkę koleżance, koledze czy pracownikowi szkoły w dowód sympatii. Ważnym punktem imprezy był konkurs na najlepszy stół tematyczny zakończony wspólnym poczęstunkiem. Kulminacyjnym momentem imprezy był szkolny „Mam talent”. W tym dniu dominował  kolor niebieski i symbol święta – niezapominajka.