2017-06-22 10:07:16

Pożegnanie klas trzecich

Uroczyste zakończenie klas III Szkoły Podstawowej im. Bolesław Chrobrego w Golczewie obyło się 21 czerwca 2017 roku. Na uroczystość został zaproszony Burmistrz Golczewa pan Andrzej Danieluk. Akademia rozpoczęła się polonezem. Następnie miały miejsce przemówienia i wręczenie nagród uczniom wyróżniającym się w nauce oraz listów gratulacyjnych dla rodziców. Podziękowania otrzymali również rodzice, którzy bezinteresownie udzielali się na rzecz szkoły. Po oficjalnej części uroczystości rozpoczęły się występy artystyczne w wykonaniu uczniów. Całe spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, a na buziach wszystkich uczestników malowały się uśmiechy. Koniec uroczystości umilony został słodkimi prezentami dla trzecioklasistów przygotowanymi przez Burmistrza Golczewa i Przewodniczącą Rady Rodziców. Mamy nadzieję, że dzień ten zapadnie na długo w pamięci uczniów. Wszystkim kończącym pierwszy etap edukacyjny życzymy udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i niezapomnianych wrażeń, a także ochoczego powrotu do szkoły już we wrześniu.